referanslarımız / mavidağ su

Mavidağ Su 360° Sanal Tur Uygulaması »

"Mavidağ Doğal Kaynak Suyu, Muğla bölgesinin çatısı olarak kabul edilen 2294 m yüksekliğindeki Çiçek Baba Dağı'nın eteklerindeki pınarlardan gün ışığına çıkmaktadır.

Dağın eteklerinde saklı duran iki "cennet"ten biri olan Ağla köyünde, Türkiye'nin en modern tesislerinden biri olarak kabul edilen Mavidağ tesisleri, coşan sulara göğüs geren sert granit kayaların gölgesinde kurulmuştur. Suyun mabedi Çiçek Baba Dağı'nın ulaşılması zor zirvelerinde, en yüksek hijyen standartlarında el değmeden şişelenen Mavidağ, benzersiz saflıkta ve zariflikte su arayan, sağlık bilincine sahip tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır."

Mavidağ Su Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv