referanslarımız / lavanta cottage

Lavanta Cottage 360° Sanal Tur Uygulaması »

Çıralı'nın en özel pansiyonlarından Lavanta Cottage'nin Ajansweb tarafından hazırlanan web sitesi ile birlikte Sanaltur.tv olarak hazırladığımı sanalturu yayında!

"Lavantada yaşam; yüksüz, hafif, hatta çıplak ayak yürümenin yarrattığı özgürlük duygusu ve geçicede olsa sorumsuzluk hissi. Gri beyinlerden, beton duvarlardan, kuyruktan ve kaostan kaçma dürtüsü.Hayatın dönme dolap ritminin dışına çıkıp sürprizlere ve son dakikalara yer açabilme ve an'da kalabilme fırsatı. Beş duyumuzu harekete geçirme ve farkında olma becerisi. Ve en önemliside uzun uzun düş kurabilme keyfi.

Bir bardak limonata kadar serin,olgun bir kavunun içi kadar pembe ve tatlı bir tatil için sizi Lavantaya bekliyoruz. Aile işletmesi olan lavanta size evinizdeki rahatı ve konforu yaratmak,size huzur dolu günler yaşatmak için hizmet vermektedir."

Lavanta Cottage Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv