referanslarımız / op. dr. ali özlük

Op. Dr. Ali Özlük 360° Sanal Tur Uygulaması »

" İşini sevgiyle yapan, hastasına sevgiyle bakan biz sağlıkçılara, tedavi sürecini sevgiyle karşılıyan hastalarıma ve yakınlarına... ”

Dr.Ali ÖZLÜK, meme kanseri cerrahisinde yenilikleri uygulamak üzere 2011 yılında İtalya’da Milano’da Avrupa Onkoloji Enstitüsü’nde (IEO) ve 2014'de ABD'de Pittsburg'da Magee Women Hospital'da meme merkezinde meme kanserinde Onkoplastik cerrahi ve Lenfödem tedavisi ile ilgili çalışmalara ve kurslara ve Türkiye'de SENATÜRK projesi kapsamında onkoplastik cerrahi kurslarına katılmıştır. Dr. ÖZLÜK meme kanserinin erken tanı ve tedavisinde Antalya'da ve ilçelerinde yapılan; Medstar ve Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa olan Kanser Okulu, sivil toplum kuruluşları ile olan ortaklaşa "meme kanserinde erken tanı" gibi projelerde aktif rol oynamıştır.

Op. Dr. Ali Özlük Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv