referanslarımız / çıralı hera hotel

Çıralı Hera Hotel 360° Sanal Gezinti Uygulaması »

" Tamamen bir aile işletmesi olan butik otelimizde toplamda sadece 14 adet bungalov villamız bulunmaktadır. 8500 m2 lik eşşiz arazimize özenle yerleştirilmiş olan bungalovlarımız son derece lüks bir şekilde dizayn edilmiştir.

Odalar arası mesafesi , muazzam oda içi genişliği , eşsiz bahçesi , hayalleri süsleyen havuzu ve denize sadece 120 metrelik mesafesi ile Çıralı'nın en iyi oteli olduğumuz için siz değerli misafirlerimizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. "

Çıralı Hera Hotel Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv