referanslarımız / blue paradise, çıralı

Blue Paradise, Çıralı 360° Sanal Gezinti Uygulaması »

" Antalya'ya 80 km, Kemere 35 km; yeşil ile mavinin buluşma noktası olan, bozulmamış doğası ve Türkiye'nin en güzel kumsalına sahip, hiç sönmeyen Khimairanın ateşi ve Caretta ve Carettaların ev sahipliğini yaptığı Çıralıda, kumsala 100 m uzaklıkta, portakal ve limon ağaçlarıyla bezenmiş pansiyonumuz 7 normal oda 2 adet bungalov ile hizmet vermektedir. Pansiyonumuz 1995 yılında açılmış olup 17 yıldır faaliyet gösteren.bir aile işletmesi olup size evinizi aratmayacak aile sıcaklığına sahiptir. "

Blue Paradise, Çıralı Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv