referanslarımız / barış pansiyon

Barış Pansiyon 360° Sanal Tur Uygulaması »

"Denize sadece 50 metre Çıralının merkezine de 100 metre uzaklıkta mükemmel konumlanmış bu işletme, 4000 m2 alanda dut,kayısı,nar portakal gibi daha nice çeşitli ağaçların içerisinde 9 betonarme oda 4 ahşap oda ve 15 ahşap bungalowdan inşa edilmişdir.Ayrıca restaurant ve geniş de bir bahçede hamaklar,şezlonglar ve köşkler siz konuklarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Pansiyon Çıralı’nın yapısına uygun olarak eğlence turizminden ziyade dinlenme turizmi için dizayn edilmiştir. Siz bir ağacın altında şezlongta ya da ağacın altında uzanırken,çocuklarınız rahatça geniş bahçede koşuşturabilirler."

Barış Pansiyon Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv