referanslarımız / antalya manzarası

Antalya Manzarası 360° Sanal Tur Uygulaması »

Antalya’nın batısında bulunan otomobil ile şehir içinden 40 dakika mesafede bulunan Tünektepe’de , 45 dakikada 1 tur dönen restoran ve 1000 kişi kapasiteli açıkhava diskosu bulunuyor. Gündüz ve gece konuklarını ağırlayan tepe aynı zamanda Antalya’ya yukarıdan bakmanın en iyi yolu. Sanaltur.tv ekibi olarak 2009 Temmuzunda gerçekleştirdiğimiz çekimlerde Antalya şehir merkezinde hava 40 dereceyi bulurken bu noktada terlemiyorduk.

Tepenin arkasında göynük yaylasına uzanan ve sizi sedir ormanlarının olduğu Altınyaka istikametine götüren vadiyi görürsünüz. Vadideki yola Antalya Liman yolundaki “Altınyaka” tabelası takip edilerek ulaşılabilir. Bu yayla yolu ile dağların üzerinden Kumluca’ya ulaşabilirsiniz. Buraya aynı zamanda Likya Yolu da denir. Bölgenin yüksekliği 1000 mt. den fazla olduğu için yazın nem ve bunaltıcı sıcaktan kaçmak isteyenler için güzel bir alternatiftir.

« Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv