referanslarımız / antalya atatürk parkı

Antalya Atatürk Parkı 360° Sanal Tur Uygulaması »

Sanaltur.Tv'nin 360° sanal gezinti çekimlerini yaptığı, Antalya'nın en eski parklarından olan Atatürk Parkı; kenti tanımlayabilecek en önemli özelliklere sahiptir. Falezleriyle dağ ve deniz manzarasıyla, kent ile iç içe yaşayan Atatürk Parkı'nı falez bandı boyunca Karayolları Parkı ve Naim Süleymanoğlu parkları takip etmektedir ve bu üç park mevcutta birbirinden kopuk halde yer almaktadır. Halkın böyle bir atmosferde hiç kesintisiz olarak tüm falez bandını gezebilmesi amaçlanarak bu üç park birleştirilip tek bir park haline getirilmiştir.

Fakat bu üç parkta kentin en eski parklarından olması nedeniyle biraz bakımsız kalmış, yaşanır bir park olma fikrinden uzaklaşmış biraz da korunaksız ve ıssız bir park haline gelmiştir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kamuya tekrar kazandırmak amacıyla yapılan çalışmalarda; Antepe İnşaat bu korunaksız ve ıssız atmosferden parkı kurtarmak ve yaşanır bir hale getirebilmek için; parkta yeni aktivite noktaları tasarlanmış mevcut olanlarda iyileştirilip daha kullanılır hale getirilmiştir. Tasarlanan aktivite noktaları yakınında yeni otoparklar çözülerek araçlarıyla gelen insanların mevcutta yaşadıkları otopark problemlerinden kurtulmalarına olanak sağlanmıştır.

« Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv