referanslarımız / akdeniz motor yenileme

Akdeniz Motor Yenileme 360° Sanal Tur Uygulaması »

Sanaltur.Tv'nin 360° sanal gezinti çekimlerini gerçekleştirdiği Antalya'nın köklü motor yenileme firmalarından olan Akdeniz Motor Yenileme, motor yenileme ve revizyon hizmetindeki kalitemisini TSE & ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile tescillenmiş bir firmadır.

Akdeniz Sanayi Sitesindeki yeni yerinde müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam eden Akdeniz Motor Yenileme, bu yeni mekanını müşterilerine internet üzerinden tanıtmak için en doğru yolu seçti ve 360° Sanal Tur uygulaması için Sanaltur.tv'yi seçti.

Ajansweb.com tarafından yenilenen web sitesi ve Sanaltur.tv tarafından hazırlanan 360° Sanal gezinti uygulaması Akdeniz Motor Yenileme, sanal ortamda rakiplerinden bir adım daha öne çıkmıştır.

Akdeniz Motor Yenileme Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv