referanslarımız / asbaş, antalya serbest bölge

Asbaş, Antalya Serbest Bölge 360° Sanal Tur Uygulaması »

Sanaltur.Tv, Türkiye'nin en büyük serbest bölgelerinden birisi olan Antalya Serbest Bölgesi'nin 2011 yılında hazırladığı 360° sanal gezinti çekimlerini 2021 yılında yenilemiştir.

Antalya Serbest Bölgesi'nin işleticisi ASBAŞ'ın yeni 360 sanal tur hizmetiyle birlikte web sitesi de yenilenmiş ve yayın hayatına başlamıştır. Her sektörden firmanın bulunduğu Antalya Serbest Bölgesi işleticisi Asbaş insan kaynakları ve web sitesi yönetimi çözümlerinide Ajansweb'den temin etmektedir.

Asbaş, Antalya Serbest Bölge Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv