referanslarımız / antalya kültür sanat "murat germen - nisyan"

NİSYAN - KADİM ANTALYA'NIN GÜNCEL PORTRESİ?

" Hafıza, varolmayı sürdürmek için gerekli bir kavram. Bellekte biriktirdiklerimiz, bir süre sonra adına tecrübe dediğimiz bilgiler bütününe dönüşüyor ve bizim hayattaki duruşumuzu, tepkilerimizi, içgüdülerimizi yönlendiriyor.

Belleğe kişisel ölçekte hatıra, toplumsal ve millî müşterekler ölçeğinde tarih diyoruz. İkisi de meşrulaştırıcı kavramlar. Çünkü bireyler ve toplumlar istedikleri şeyleri hatırlar, anımsamaktan hoşlanmadıkları şeyleri ise unutur, olmamış gibi davranırlar. “Hafıza-i beşer nisyan ile malûldür” cümlesi, insanın yaşamını devam ettirebilmesi için işine gelmeyen şeyleri unutmaya temayülü olduğunu ima ediyor... "

Antalya Kültür Sanat "Murat Germen - Nisyan" » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv